NarPOS

1996 Yılından bu yana faaliyette bulunan ercesa yazılım şirketinin donanımlı mühendisleri tarafından üretilmiş restoran, cafe, bar, vb. işletmelerin kullanımı için özel olarak dizayn edilmiş bir restoran otomasyonu uygulamasıdır.

NarPOS'un Size Kazandırdıkları

 • NarPOS ile restoranınızı tek bir yerden kontrol edebilirsiniz.
 • NarPOS ile Restoranınızda kaç kişinin oturduğunu görebilir yapılan ödemeleri anlık görüntüleyebilirsiniz.
 • NarPOS hızlı ve kesintisiz veri akışı ile sizlere büyük kolaylıklar sağlar.
 • NarPOS ile günlük, aylık ve yıllık detaylı raporlar tutabilir ve şirketinizindeğişimini ve gidişatını kontrol edebilirsiniz.
 • NarPOS'un dokunmatik ekran ve el terminalleri ile çalışabiliyor olması ile sizlere kullanım kolaylığı sağlar.
 • NarPOS, ingenico'nun yeni nesil yazar kasalarını kullanmaktadır.
 • NarPOS ile müşteri taleplerini hızlı ve doğru sipariş ile mutfağa iletebilirsiniz.
 • NarPOS masa taşıma ve birleştirme özellikleri ile sizlere zaman kazandırır.
 • 7/24 teknik destek ile her zaman yanınızda

Neden NarPOS

 • Markanıza Değer ve saygınlık katacak akılda kalıcı çözümler üretiyoruz.
 • Sizleri dinliyor ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda çözümler sunuyoruz.
 • bir adım önde olmanızı sağlayacak fikirler üretiyoruz.

NarPOS'un Özellikleri

Restoranı Departmanlara ayırma

NarPOS ile restoranınızı birden fazla departmana ayırabilir, her departmanın ürün satışını ve cirosunu Departman Bazlı Ürün Satış Raporu bölümünden ayrı ayrı görüntüleyebilirsiniz.

Paket departmanı

NarPOS ile szi arayan numaraları görüntüleyebilir; müşterilerinizi sisteme kaydedebilir ve böylelikle paket servis elemanlarınızı kolayca takip edebilir işlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Self Servis Departmanı

NarPOS self servis çalışan restoranınız için de en uygun çözümdür. Kolay kullanımı sayesinde self servis restoranınızda ödemeleri hızlıca alabilir bir sonraki müşteriye hemen hizmet vermeye başlayabilirsiniz.

Cari hesap takibi

NarPOS’ ta alacaklarınızı ve borçlarınızı takip etmek çok kolay. Detaylı raporlar sayesinde cari hesabınızı her an görüntüleyebilirsiniz. Dokunmatik ekrana uyumluluğu sayesinde hızlıca ödeme yapabilir ya da ödeme alabilirsiniz.

Kasa Takibi

NarPOS’ ta kasa haraketlerini hızlıca yapabilir, kasa takibi için kağıt kalem kullanmaktan kurtulursunuz.

detaylı raporlama

NarPOS’ ta birçok rapor bir dokunuş uzağınızda. Kasa durumu, Restoran Cirosu, Personel Cirosu, Departman Cirosu, Stok raporu, Borç-Alacak raporu gibi detaylı raporlara bir dokunuşla hızlıca erişebilirsiniz.

Yenilikçi Tasarım

NarPOS yeni nesil teknolojileri kullandığından cihaz uyumlulu derdi yaşamazsınız. NarPOS cihazınızın çözünürlüğünü algılar ve boyutlarını otomatik olarak değiştirir. Böylece her cihazda kolaylıkla kullanabilirsiniz.

kolay ve anlasılır tasarım

Restoranların en büyük problemlerinden biri de hızlı eleman değişimidir. NarPOS’ta elemanınız daha önce hiç elektronik adisyon sistemi kullanmamış olsa bile hızlı ve kolay bir biçimde sistemi öğrenir ve kullanmaya başlar.

Masa dizaynı

Restoranınızın şekline göre Masalarınızı Pos menümüze ekliyoruz. Bire bir masa görünülerinizin sisteme taşınması ile masa takibinizi kolaylaştırıyor ve müşteri memnuniyetine katkı sağlıyoruz.

Masa Renkleri

Masaların durumlarına göre farklı renklerde gözükür. Böylece hangi masada nasıl bir işlem yapıldığını tek bakışta anlayabilirsiniz. Masanın dolu olup olmadığını, kaç kişinin oturduğunu görebiliyorsunuz. Ayrıca masalara farklı renkler vererek kendi aralarında kategorize edebiliyorsunuz.

farklı ürün fiyatlandırılması

NarPOS’ta ürünleri departmanlara göre fiyatlandırabilirsiniz. Örneğin Paket serviste Lahmacun 3 TL iken Gel-Al servislerde bu fiyat 2 TL yapabilirsiniz NarPOS’ta ürünlerin her porsiyonuna göre ayrı fiyatlandırma yapablirsiniz. Örneğin çorba 5 TL iken az çorba 3 TL olabilir.

Ürünlere Birden çok Özellik

NarPOS’ta ürünlere birden çok özellik grubu ekleyebilirsiniz. Örneğin Pideye hem pişirme seçeneği hemde sucuklu olup olmadığının bilgisini girebilirsiniz.

Ürün iptal ikram seçenegi

Ürünler iptal ya da ikram edilecekse bunlara birden fazla seçenek konularak ürünlerin neden iptal ya da ikram edileceğini kolayca takip edebilirsiniz. Raporlarda hangi nedenlerden dolayı problem oluştuğu kolayca görüntülenir ve problem hakkında önlem alınabilir.

Toplu fiyat degistirme

NarPOS’ ta ürün fiyatı değiştirmek çok kolay. Ürünlerin listesi önünüze gelir, sizde kolayca ürünleri fiyatlandırırsınız. NarPOS’ ta  birden fazla menü oluşturabilir ve isteğe göre bu menüleri aktif ya da pasif yapabilirisiniz. Ürünleri bu menüde istediğiniz gibi sıralayabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Gelismis yazıcı yönetimi

NarPOS’ta yazıcı yönetimi çok kolay ve gelişmiştir. Ürünleri departmanlara, ürün gruplarına ve ürün isimlerine göre farklı bölge yazıcılarına gönderebilirsiniz. Ayrıca farklı bölge POS lara göre de yönlendirmeleri değiştirebilirsiniz.

Barkod okuyucu ile çalısabilme

NarPOS’ta barkodlu satış da yapabilirsiniz. Ürünlerin barkod alanına barkod tanıtımı yapabilir, ürünlerinizin satışını birçok barkod okuyucu ile gerçekleştirebilirsiniz.

Terazi uyumlulugu

NarPOS birçok terazi ile uyumlu çalışır. Özellikle Pastane gibi yerlerde terazi ile tartılar ürünlerin NarPOS tan satışını yapabilirsiniz. Ayrıca tek tuşla değiştirdiğiniz bilgiler terazinizde de güncellenir.

Hizmet Sablonu

Ürün fiyatlarına ek adisyonunuza kuver(hizmet) ücreti eleyebilirsiniz. Bu fiyat sabit olabileceği gibi adisyon tutarına oranlanarak da yapılır.